Na zakończenie Oktawy Bożego ciała, a przed dzień uroczystości Najświętszego serca pana jezusa na placu Katedralnym miało miejsce wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez młodych z naszej parafii. Zostało ono zatytułowane SERCE, KTÓRE WIDZI. Rozpoczęło się od krótkiego spektaklu "SEN WERONIKI", który był swoistą sceniczną podróżą wgłąb siebie w poszukiwaniu swojego prawdziwego oblicza i swojego serca, które, jak się okazuje,  można odnaleźć jedynie w obliczu i sercu Jezusa. Po spektaklu miało miejsce wyjątkowe świadectwo naszego specjalnego gościa - Poldka Twardowskiego. Centralnym punktem spotkania była adoracja Najświętszego Sakramentu oraz uwielbienie które zostało poprowadzone przez naszego gościa wraz z zespołem JEDNO, oraz młodymi z naszej parafii.

Bóg zapłać wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej wyjątkowej chwili. Oby zmobilizowała ona nas do ciągłego spoglądania w to jedno jedyne "Serce które widzi" . Dziękujemy również naszej telewizji Synaj.TV za transmisję na żywo.

Numer Konta parafialnego

23 1240 5194 1111 0010 8543 8315

Bóg zapłać za wszelką życzliwość
oraz wsparcie funkcjonowania parafii.

Świetlica parafialna

 

Transmisja Video

Realizacja transmisji:
AZTV.PL

Transmisja Video - YOUTUBE

Alternatywny Kanał YOUTUBE

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Zapraszamy do włączenia się w dzieło Całodobowej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
Zgłoszenia swojego uczestnictwa w Adoracji można dokonać poprzez FORMULARZ INTERNETOWY

Zapisz się

Internetowa skrzynka intencji

Zapraszamy do dodawania swoich intencji, które będziemy polecać przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej

Podaj intencję

V Synod Diecezjalny

Diecezja Tarnowska

Oficjalny portal informacyjny
Diecezji Tarnowskiej

Radio RDN Małopolska

Diecezjalna
rozgłośnia radiowa

Tarnowski Gość Niedzielny

Diecezjalny oddział
Gościa Niedzielnego

Synaj.TV

Młodzieżowa telewizja internetowa
Diecezji Tarnowskiej

Go to Top