1. Witamy w naszej parafii ks. Wiesława Rachwała, który został skierowany do naszej wspólnoty do pomocy duszpasterskiej. Ks. Wiesławowi życzymy łaski zdrowia i błogosławieństwa w posłudze duszpasterskiej.
 2. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w Tydzień Maryjny, tak od strony organizacyjnej jak i przez udział w nabożeństwach. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
 3. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać za złożone ofiary. Jednocześnie informujemy, że w czasie ostatniej zbiórki do puszek na rzecz uchodźców z Afganistanu zebraliśmy kwotę 2.851 zł.
 4. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do włączenia się we wspólnotę Liturgicznej Służby Ołtarza a dziewczęta do Dziewczęcej Służby Maryjnej. Spotkanie DSM w sobotę o godz. 9.30. 
 5. Od 9 października dla chętnych z naszego dekanatu Tarnów-Południe rozpocznie się kurs lektorski. Chętni chłopcy, poczynając od kl. VII, mogą zgłosić swój udział w kancelarii, albo bezpośrednio u ks. Janusza Pabiana, opiekuna LSO w naszej parafii.
 6. Od 20 września rozpocznie działalność świetlica parafialna „U Jana Pawła II”. Chętni do udziału w zajęciach na świetlicy można się zgłosić bezpośrednio u s. Martyny Żołądek, w godzinach otwarcia świetlicy, od poniedziałku do piątku, w godz. od 15.00 do 18.00.
 7. We wtorek 21 września po Mszy wieczornej wszystkich chętnych na spotkanie grupy teatralnej, w auli Jana Pawła II, zaprasza ks. Daniel.
 8. W środę 22 września na Mszę św. wieczorną a po niej na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania z kl. VIII. Natomiast kandydatów do bierzmowania z kl. VII wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę św. w pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.30. Bardzo prosimy o obecność na tych spotkaniach, aby mieć jasność jak wygląda to przygotowanie. Przy tej okazji przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania odbywa dwuetapowo: na katechezie w szkole gdzie uczęszcza dany uczeń oraz w parafii zamieszkania kandydata, bez względu na to gdzie uczęszcza do szkoły.
 9. We wtorek 28 września na Mszę św. wieczorną a potem na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii św. 
 10. Oddział Tarnowski Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców zapraszam na forum pt. Dar starości w wychowaniu”. Szczegóły na plakatach.
 11. W dniach 25 i 26 września odbędzie się 40 Diecezjalna Pielgrzymka Apostolstwa Trzeźwości do Szczepanowa. Szczegóły na plakatach.
 12. W dniach 25-26 września br. odbędzie się 38 Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Chętni na wyjazd autokarem mogą zapisywać do czwartku, w parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnowie, w kancelarii parafialnej.
 13. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności Lidia Czabańska i Helena Krukiewicz. Polecajmy ich dusze oraz zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.

Numer Konta parafialnego

23 1240 5194 1111 0010 8543 8315

Bóg zapłać za wszelką życzliwość
oraz wsparcie funkcjonowania parafii.

Świetlica parafialna

Kontakt: Siostra Martyna Żołądek,
tel: 506 180 525

Transmisja Video

Realizacja transmisji:
AZTV.PL

Transmisja Video - YOUTUBE

Alternatywny Kanał YOUTUBE

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Zapraszamy do włączenia się w dzieło Całodobowej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
Zgłoszenia swojego uczestnictwa w Adoracji można dokonać poprzez FORMULARZ INTERNETOWY

Zapisz się

Internetowa skrzynka intencji

Zapraszamy do dodawania swoich intencji, które będziemy polecać przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej

Podaj intencję

V Synod Diecezjalny