Jak co roku – w okresie Bożego Narodzenia – kapłani udadzą się z wizytą duszpasterską do wszystkich mieszkańców naszej parafii. Otwórzmy nasze serca na kapłańskie błogosławieństwo zanoszone w imieniu Jezusa Chrystusa, który jest naszym Najwyższym Pasterzem i Kapłanem. Spotkanie z duszpasterzem rozpocznie się od wspólnej modlitwy. Uprzejmie prosimy o przygotowanie białego obrusu na stole, postawienie na nim krzyża, zapalonych świec oraz naczynia z wodą święconą, a także Pisma Świętego. Dzieci i młodzież niech nie zapomną o zeszytach z katechizacji.

PLAN WIZYTY KOLĘDOWEJ

Data

Dzień

Godz.

ULICE I PLAN SZCZEGÓŁOWY KOLĘDY

13.01

Pn

15.30

Ks. 1) Goslara 7, 8, Mickiewicza 29 kl. II

Ks. 2) Mickiewicza 29 kl. I, III

Ks. 3)Szpitalna 2 kl. I, Szpitalna 3 kl. II

Ks. 4) Szpitalna 2 kl. II, III, Szpitalna 3 kl. III

Ks. 5) Szpitalna 3 kl. I, Szpitalna 2 kl. IV

Ks. 6) Klasztorna, Kołłątaja 1

14.01

Wt

15.30

Ks. 1) Lwowska 18, kl. I, II, Lwowska 22 kl. IV

Ks. 2) Lwowska 18 kl. III, Lwowska 20

Ks. 3) Lwowska 22 kl. II, III

Ks. 4) Olejarska, Lwowska 22 kl. I, V

Ks. 5) Kołłątaja 3, 5

Ks. 6) Kołłątaja 7, 6

15.01

Śr

 

 

 

 

15.30

Ks. 1) Lwowska 27 kl. I, Lwowska 31-35 kl. I, Lwowska 33a kl. I

Ks. 2) Lwowska 27 kl. II, Lwowska 33a kl. II

Ks. 3) Sienna, Lwowska 31-33 kl. II, III

Ks. 4) Starodąbrowska 4 kl. I, II

Ks. 5) Starodąbrowska 6 kl. I, Starodąbrowska 4 kl. III, IV

Ks. 6) Starodąbrowska 6 kl. II, III

16.01

Cz

15.30

Ks. 1) Kołłątaja 8, 10

Ks. 2) Kołłątaja 13 kl. II, III, IV

Ks. 3) Kołłątaja 13 kl. I, Kołłątaja 15a

Ks. 4) Kołłątaja 15

Ks. 5) Kołłątaja 20 kl. I, II

Ks. 6) Kołłątaja 20 kl. III, IV

17.01

Pt

15.30

Ks. 1) Mostowa

Ks. 2) Kołłątaja 22 kl. I, III, IV

Ks. 3) Kołłątaja 22 kl. II, Lwowska 35 kl. III, Lwowska 37 kl. I

Ks. 4) Lwowska 35 kl. I, II, Lwowska 37 kl. III

Ks. 5) Lwowska 37 kl. II, IV

Ks. 6) Lwowska 30, Lwowska 37 kl. V

19.01

Nd

14.00

Ks. 1) Starodąbrowska 3-5 kl. I, II, III, VI

Ks. 2) Starodąbrowska 3-5 kl. IV, V, Lwowska 28 kl. II

Ks. 3) Lwowska 28 kl. I, Lwowska 28b, Lwowska 32A

Ks. 4) Lwowska 30A,

Ks. 5) Lwowska 32B, Lwowska 34

20.01.

Pn

15.30

Ks. 1) Lwowska 36

Ks. 2)Polna 10, Polna 4

Ks. 3) Polna 8, Polna 6

Ks. 4) Ochronek 4, Ochronek 6, Ochronek 2 kl. I

Ks. 5) Ochronek 2 kl. II, III 

Ks. 6) Ci, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie.

Data

Dzień

Godz.

ULICE I PLAN SZCZEGÓŁOWY KOLĘDY

07.01

Wt

15.30

Ks. 1) pl. Katedralny, Kapitulna, Rybna, pl. Rybny

Ks. 2) Wałowa 1-47

Ks. 3)Wałowa 4-18

Ks. 4) Forteczna, Wałowa 20-34

Ks. 5) Rynek, Taras, pl. Bema

Ks. 6) Żydowska 3-17, Kręta

08.01

Śr

15.30

Ks. 1) Żydowska 2-12

Ks. 2) Żydowska 18, 22, Brama Pilzneńska, Wekslarska 17, 15, 13

Ks. 3) Wekslarska 3, 5, 7, 9, 11, Zakątna

Ks. 4) Bernardyńska 4, 8, 10, 12, 14 ,16, Szeroka 7

Ks. 5) Bernardyńska 3, 5, 7, 9, 11, 21, 23, Szeroka 3

Ks. 6) Franciszkańska, Przesmyk, Cicha, Westwalewicza, Szeroka 4, Bernardyńska 20, 22

09.01

Cz

 

 

 

 

15.30

Ks. 1) Brodzińskiego, Goldhammera nieparzyste

Ks. 2) Goldhammera parzyste, Kupiecka 3 kl. I

Ks. 3) Kupiecka 4, Kupiecka 3 kl. II, Dębowa 1, 5

Ks. 4) Waryńskiego 6, 7, 8

Ks. 5) Waryńskiego9 kl. I, II, III

Ks. 6) Waryńskiego 9 kl. IV, V

10.01

Pt

15.30

Ks. 1) Waryńskiego 10, 12 kl. I, II

Ks. 2) Mickiewicza 15, 17, 19 kl. I 

Ks. 3) Mickiewicza 19 kl. II, Bóżnic 5a

Ks. 4) Bóżnic 4

Ks. 5) Bóżnic 5

Ks. 6) Waryńskiego 16, Szpitalna 6

11.01

So

14.00

Ks. 1) Mickiewicza 21, 23, 25

Ks. 2) Szpitalna 8a, 5, Waryńskiego 17

Ks. 3) Szpitalna 8, 7

Ks. 4) Waryńskiego 15

Ks. 5) Szpitalna 1

12.01

Nd

14.00

Ks. 1) Dąbrowskiego, Lwowska 3 

Ks. 2) Lwowska 2, 4, 6, 8, 10, 12 

Ks. 3) Lwowska 5, 7, 9, 13, 15 

Ks. 4) Lwowska 14 kl. I, III

Ks. 5) Lwowska 14 kl. II, Lwowska 19, 23, 25

Data

Dzień

Godz.

Ulice

2.01

Cz

15.30

Krakowska 31; Krasińskiego 

3.01

Pt 

15.30

Krakowska 29, 27, 23; Starowolskiego

4.01

So

14.00

Malczewskiego; Mościckiego; Chopina; 
Sowińskiego 11 – 19; Sowińskiego 12-14 – 24

5.01

Nd

14.00

Sowińskiego 2 – 10; Nowy Świat; Kopernika; Batorego; Krakowska 2, 4, 11; pl. Sobieskiego; św. Anny; Ducha Świętego; Targowa; Katedralna; pl. Kazimierza; Krótka, Wielkie Schody

7.01

Wt 

15.30

pl. Katedralny; Kapitulna; Rybna; pl. Rybny; Wałowa; Forteczna; Rynek; Taras; pl. Bema; Żydowska 3 – 17; Kręta

8.01

Śr 

15.30

Żydowska 2 – 22; Brama Pilzneńska; Wekslarska; Zakątna; Bernardyńska; Franciszkańska; Przesmyk; Cicha; Westwalewicza; Szeroka

9.01

Cz 

15.30

Brodzińskiego; Goldhammera; Kupiecka; Dębowa; Waryńskiego 6, 7, 8, 9

10.01

Pt

15.30

Waryńskiego 10, 12, 16; Mickiewicza 15, 17, 19; Bóżnic; Szpitalna 6

11.01

So 

14.00

Mickiewicza 21, 23, 25; Waryńskiego 15, 17; Szpitalna 1, 5, 7, 8, 8a

12.01

Nd

14.00

Dąbrowskiego; Lwowska 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 19, 23, 25

13.01

Pn 

15.30

Goslara; Mickiewicza 29; Szpitalna 2, 3; Klasztorna; Kołłątaja 1

14.01

Wt 

15.30

Lwowska 18, 20, 22; Olejarska; Kołłątaja 3, 5, 6, 7

15.01

Śr 

15.30

Lwowska 27, 31-35, 33a; Sienna; Starodąbrowska 4, 6

16.01

Cz

15.30

Kołłątaja 8, 10, 13, 15, 15a, 20; 

17.01

Pt 

15.30

Mostowa; Kołłątaja 22; Lwowska 30, 35, 37

19.01

Nd 

14.00

Starodąbrowska 3-5; Lwowska 28, 28b, 30a, 32a, 32b, 34

20.01

Pn 

15.30

Lwowska 36; Polna; Ochronek; osoby, które nie mogły przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie

Transmisja Video

 

Zobacz transmisję na żywo z Tarnowskiej Katedry

Realizacja: AZTV.PL

Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Zapraszamy do włączenia się w dzieło Całodobowej Adoracji Najświętszego Sakramentu. 
Zgłoszenia swojego uczestnictwa w Adoracji można dokonać poprzez FORMULARZ INTERNETOWY

Zapisz się

V Synod Diecezjalny