1. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w Tydzień Maryjny, tak od strony organizacyjnej jak i przez udział w nabożeństwach. Bóg zapłać za wspólną modlitwę.
 2. We wtorek ks. Daniel zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie grupy teatralnej. Początek spotkania o godz. 18.30 w auli.
 3. W czwartek 24 września Mszą św. wieczorną rozpocznie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VII i VIII oraz ich rodziców. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania odbywa się w parafii zamieszkania kandydatów, bez względu na to gdzie uczęszczają do szkoły.
 4. W piątek Msza św. o godz. 18.00 przy ołtarzu Matki Bożej Bolesnej. W tym dniu w modlitwie będziemy polecać szczególnie rodziców, którzy przeżyli stratę dziecka w wyniku poronienia, albo innego tragicznego zdarzenia.
 5. W sobotę i niedzielę Diecezjalna Pielgrzymka do Szczepanowa o charakterze przebłagalnym i wynagradzającym za grzechy przeciwne trzeźwości. Szczegóły na plakacie.
 6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
 7. Spotkania w najbliższym tygodniu: Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ we czwartek o godz. 17.00, Parafialna Rada Duszpasterska w piątek o godz. 18.45, DSM w sobotę o godz. 9.30, ministranci w sobotę o godz. 9.30, lektorzy o godz. 10.00. 
 8. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki do włączenia się we wspólnotę LSO i DSM. Początek spotkania w sobotę o godz. 9.30.
 9. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach: Nieszpory dzisiaj o godz. 17.30, Różaniec od poniedziałku do czwartku o godz. 17.20, w sobotę o 11.20. Koronka od poniedziałku do piątku o godz. 15.00, koronka do MBB w piątek o godz. 17.20. 
 10. Ponadto zapraszamy do włączenia się w modlitwę różańcową transmitowaną przez nasze diecezjalne radio RDN. Modlitwa transmitowana jest z różnych kościołów naszej diecezji o godz. 20.30. W każdy piątek transmisja będzie z bazyliki katedralnej w Tarnowie. Tym samym w każdy piątek Najświętszy Sakrament będzie przenoszony do kaplicy nocnej adoracji po Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00.
 11. W środę 30 września na Mszę św. wieczorną a potem na spotkanie organizacyjne zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii św. 
 12. Zachęcamy do włączenia się w całodobową adorację Najświętszego Sakramentu. Obecnie szczególnie potrzebujemy chętnych do podjęcia dyżurów po południu a także w soboty i w niedzielę. Chętnych prosimy o kontakt z koordynatorką p. Ewą (Tel. 604-177-132). Kontakt i szczegóły dotyczące adoracji można znaleźć na ulotkach wyłożonych obok prasy katolickiej.
 13. Zachęcamy do nabycia tygodników katolickich „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” oraz wrześniowego numeru Wiadomości Parafii Katedralnej.
 14. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Janina Włodarczyk. Zmarła także śp. Genowefa Jeż, mam biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża. Polecajmy ich dusze oraz zmarłych z naszych rodzin Bożemu miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.

Numer Konta parafialnego

23 1240 5194 1111 0010 8543 8315

Bóg zapłać za wszelką życzliwość
oraz wsparcie funkcjonowania parafii.

Transmisja Video

Realizacja transmisji:
AZTV.PL

Transmisja Video - YOUTUBE

Alternatywny Kanał YOUTUBE

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Zapraszamy do włączenia się w dzieło Całodobowej Adoracji Najświętszego Sakramentu.
Zgłoszenia swojego uczestnictwa w Adoracji można dokonać poprzez FORMULARZ INTERNETOWY

Zapisz się

Internetowa skrzynka intencji

Zapraszamy do dodawania swoich intencji, które będziemy polecać przez wstawiennictwo Matki Bożej Bolesnej

Podaj intencję

V Synod Diecezjalny

Diecezja Tarnowska

Oficjalny portal informacyjny
Diecezji Tarnowskiej

Radio RDN Małopolska

Diecezjalna
rozgłośnia radiowa

Tarnowski Gość Niedzielny

Diecezjalny oddział
Gościa Niedzielnego

Synaj.TV

Młodzieżowa telewizja internetowa
Diecezji Tarnowskiej

Go to Top