w okresie ferii szkolnych spowiedź w katedrze będzie tylko podczas Mszy św. a kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 16.30-18.00 i w sobotę w godz. 10.00-12.00.

8 grudnia 2019 roku - w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, które jest świętem patronalenym Dziewczęcej Służby Maryjnej  do katedralnej wspólnoty DSM, dołączyło 7 nowych dziewczynek: Magdalena Sobczyk, Wiktoria Łoboda, Asia Leśniak, Aleksandra Włodek, Wiktoria Borczuch, Nikola Pięta, oraz Angelika Giebał osiągając jednocześnie pierwszy stopień formacji – Dziecko Maryi

Stopień Nazaretanki uzyskała Zuzanna Skowrońska, dołączając do najstarszych katedralnych DSM-ek. 

W tym roku też po raz pierwszy, zgodnie z nowym układem stopni i sprawności DSM, za swoje zaangażowanie w przygotowanie liturgii sprawnością Choralistki zostały uhonorowane: Izabela Rymanowska, Patrycja Bozio, Martyna Włodarska, Oliwia Onak, Nadia Sanduła, Monika Banach, Julia Łopatka, Julia Mechla, Wiktoria Szklarczyk, Magdalena Sobczyk oraz Wiktoria Łoboda

Cieszymy się też, że w tym roku formacyjnym po ukończeniu diecezjalnego kursu formacyjnego, do grona Przewodniczek wspomagających opiekunów grupy dołączą dwie kolejne kandydatki: Martyna Włodarska i Oliwia Onak. 

Wszystkim DSM-kom gratulujemy zyskania kolejnych stopni i sprawności, wyrażając nadzieję, że będą one osobistą motywacją do dalszego osobistego rozwoju i dzielenia się nim we wspólnocie parafii i diecezji. Zapraszamy jednocześnie na wszelkie zajęcia i warsztaty, pozwalające zyskać odkryć w sobie i rozwinąć nowe umiejętności i talenty. 

Transmisja Video

 

Zobacz transmisję na żywo z Tarnowskiej Katedry

Realizacja: AZTV.PL

Adoracja Najświętszego Sakramentu

 

Zapraszamy do włączenia się w dzieło Całodobowej Adoracji Najświętszego Sakramentu. 
Zgłoszenia swojego uczestnictwa w Adoracji można dokonać poprzez FORMULARZ INTERNETOWY

Zapisz się

V Synod Diecezjalny

 

Diecezja
tarnowska

Oficjalny serwis informacyjny  Diecezji Tarnowskiej

Radio
RDN Małopolska

Diecezjalna rozgłośnia radiowa 

tarnowski
gość niedzielny

Diecezjalny oddział
Gościa Niedzielnego

Go to Top